0 thumbnail image for BELLA Топ Џејн
1 thumbnail image for BELLA Топ Џејн
Selected image for BELLA Топ Џејн
Selected image for BELLA Топ Џејн

BELLA Топ Џејн

Bella
2.490 ДЕНЗаштеда 1.300 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Беж

Големина

Опис на производот

100%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
MOPOLKOGF5

EAN /   код

EAN /   код
60112300000042
2.490 ДЕНЗаштеда 1.300 ДЕН
1.190ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

100%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
MOPOLKOGF5

EAN /   код

EAN /   код
60112300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.