0 thumbnail image for BELLA Топ Ламур
1 thumbnail image for BELLA Топ Ламур
2 thumbnail image for BELLA Топ Ламур
Selected image for BELLA Топ Ламур
Selected image for BELLA Топ Ламур
Selected image for BELLA Топ Ламур

BELLA Топ Ламур

Bella
1.740 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

97%Полиестер
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
LFOOL0MIMQ

EAN /   код

EAN /   код
60092300000042
1.740 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.290ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

97%Полиестер
3%Еластан

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
LFOOL0MIMQ

EAN /   код

EAN /   код
60092300000042
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.