0 thumbnail image for BELLA Туника Џејн
1 thumbnail image for BELLA Туника Џејн
2 thumbnail image for BELLA Туника Џејн
3 thumbnail image for BELLA Туника Џејн
Selected image for BELLA Туника Џејн
Selected image for BELLA Туника Џејн
Selected image for BELLA Туника Џејн
Selected image for BELLA Туника Џејн

BELLA Туника Џејн

Bella
2.290 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

100%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
9WNOLWX0ST

EAN /   код

EAN /   код
60122300000044
2.290 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.690ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

100%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
9WNOLWX0ST

EAN /   код

EAN /   код
60122300000044
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.