0 thumbnail image for BELLA Здолниште Ројал лур
1 thumbnail image for BELLA Здолниште Ројал лур
2 thumbnail image for BELLA Здолниште Ројал лур
Selected image for BELLA Здолниште Ројал лур
Selected image for BELLA Здолниште Ројал лур
Selected image for BELLA Здолниште Ројал лур

BELLA Здолниште Ројал лур

Bella
2.090 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
XKGQZ7DO36

EAN /   код

EAN /   код
30022300000036
2.090 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

95%Полиестер
5%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат

Спецификации

Бренд
BELLA

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
XKGQZ7DO36

EAN /   код

EAN /   код
30022300000036
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.