Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена
Slike BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена

BEOROL Алатка за подигање ѕидни плочки зелена

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Алатка за подигање ѕидни плочки
• Носивост до 70 kg
• Прилагодлива висина: 1-12 cm

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Зелена
Материјал
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
KXCDZ7Q08F

EAN /   код

EAN /   код
8605043407476
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Алатка за подигање ѕидни плочки
• Носивост до 70 kg
• Прилагодлива висина: 1-12 cm

Спецификации

Бренд
Beorol

Технички детали

Боја на производот
Зелена
Материјал
Челик

Ананас ID

Шифра на производот
KXCDZ7Q08F

EAN /   код

EAN /   код
8605043407476
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.