Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)
Slike Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)

Безжичен полнач на Xiaomi GDS4145GL (црна)

АНАНАС ШОП
1.280ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi Mi 20W безжичен. Тип на полнач: Внатрешност, Извор на енергија: AC, Компатибилност на полнач: Мобилни телефони. Влезен напон: 5 V. Број на порти за USB Type-C: 1, Безжично полнење. Боја на производот: Црна

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Ulazni napon:5; Maksimalna snaga [W]:20; Struja na ulazu:2; Dubina [mm]:91; Kablovi uključeni:USB tipa C; Kompatibilnost punjača:Mobilni telefoni; Izvor napajanja:AC; Broj portova za USB Tip-C:1; Bežično punjenje:Da; Tip punjača:Enterijer;
Ширина
91 mm
Висина
109.7 mm

Ананас ID

Шифра на производот
MA6Q3GX6T4

EAN /   код

EAN /   код
6934177716188
1.280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Xiaomi Mi 20W безжичен. Тип на полнач: Внатрешност, Извор на енергија: AC, Компатибилност на полнач: Мобилни телефони. Влезен напон: 5 V. Број на порти за USB Type-C: 1, Безжично полнење. Боја на производот: Црна

*Гаранција 1 година.

Спецификации

Бренд
Xiaomi

Технички детали

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Ulazni napon:5; Maksimalna snaga [W]:20; Struja na ulazu:2; Dubina [mm]:91; Kablovi uključeni:USB tipa C; Kompatibilnost punjača:Mobilni telefoni; Izvor napajanja:AC; Broj portova za USB Tip-C:1; Bežično punjenje:Da; Tip punjača:Enterijer;
Ширина
91 mm
Висина
109.7 mm

Ананас ID

Шифра на производот
MA6Q3GX6T4

EAN /   код

EAN /   код
6934177716188
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.