Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта
Slike Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта

Безжична мелница за ѕидови DEWALT - Жирафа 225mm 18V XR 2 X 6 Ah DCE800T2 Жолта

SBD
74.990 ДЕНЗаштеда 7.499 ДЕН
67.491ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Моќниот мотор без четкички обезбедува доволно енергија за да се завршат сите апликации за брусење на гипс картон
• Променливото брзо бирање овозможува лесни промени на брзината за да одговараат на секоја апликација за брусење
• Вентилирана подлога за брусење обезбедува најдобро извлекување прашина во својата класа во комбинација со мрежести листови за брусење
• Телескопската рачка нуди брзи промени на должината на брусерот од 1,2 - 1,6 M без потреба од исклучување на брусерот
• AirLock конекторот овозможува универзално монтирање на кој било вакуум DeWalt
• Странично поставеното црево за вшмукување прашина на главата обезбедува јасна линија на видот во работната површина и овозможува пристап до тесни простори
• Прекинувачот за заклучување на активирањето овозможува удобно користење за време на долги периоди на употреба

Карактеристики:
• Должина: 1600 mm
• Моќност: 710W
• Брзина: 700 - 1200 вртежи во минута
• Телескопска рачка: 1,2m-1,6m
• Големина на шкурка: 225 mm
• Тежина: 3,9 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
02WI2EYLBW

EAN /   код

EAN /   код
5035048729236
74.990 ДЕНЗаштеда 7.499 ДЕН
67.491ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• Моќниот мотор без четкички обезбедува доволно енергија за да се завршат сите апликации за брусење на гипс картон
• Променливото брзо бирање овозможува лесни промени на брзината за да одговараат на секоја апликација за брусење
• Вентилирана подлога за брусење обезбедува најдобро извлекување прашина во својата класа во комбинација со мрежести листови за брусење
• Телескопската рачка нуди брзи промени на должината на брусерот од 1,2 - 1,6 M без потреба од исклучување на брусерот
• AirLock конекторот овозможува универзално монтирање на кој било вакуум DeWalt
• Странично поставеното црево за вшмукување прашина на главата обезбедува јасна линија на видот во работната површина и овозможува пристап до тесни простори
• Прекинувачот за заклучување на активирањето овозможува удобно користење за време на долги периоди на употреба

Карактеристики:
• Должина: 1600 mm
• Моќност: 710W
• Брзина: 700 - 1200 вртежи во минута
• Телескопска рачка: 1,2m-1,6m
• Големина на шкурка: 225 mm
• Тежина: 3,9 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
02WI2EYLBW

EAN /   код

EAN /   код
5035048729236
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.