Slike BIBS Стаклено шише 225ml/ 5014250
Slike BIBS Стаклено шише 225ml/ 5014250

BIBS Стаклено шише 225ml/ 5014250

Anni Farm
1.190ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Нашето шишенце е внимателно дизајнирано за бебиња и родители. Шишето е дизајнирано имајќи ги предвид потребите на детето и е направено од боросиликатно стакло, кое е отпорно на температурни и термички удари, издржливо и многу повеќе.
-Изработено од боросиликатно стакло кое е исклучително издржливо и отпорно на топлина
-Не испушта микропластика во млекото
- Заоблена брадавица во природен гумен латекс (бавен проток)
-Препорачано од акушерките за поддршка на природното доење
-Дизајниран со функција против грчеви
-Сите делови се направени од 100% безбеден материјал за храна
Овој сет содржи:
-Стаклено шише 225 мл.
-капа
1 брадавица (бавен проток)
-Брава за млеко
-Завртка
-Преклоплива инка
Исто така, шишето доаѓа со преклоплива инка што ви овозможува брзо и лесно да го наполните шишето со помалку отпад од млеко/формула. И на крај, нашето шише за бебиња содржи брава за млеко за лесно и хигиенско складирање. Може да се стави под завртката и капачето. Ова ви овозможува лесно да го носите шишето со себе додека сте во движење, без да се грижите дали ќе го истури млекото во вашата чанта или во количката.

Спецификации

Бренд
BIBS

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
BGV8U3FEMO

EAN /   код

EAN /   код
5713795220939
1.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Нашето шишенце е внимателно дизајнирано за бебиња и родители. Шишето е дизајнирано имајќи ги предвид потребите на детето и е направено од боросиликатно стакло, кое е отпорно на температурни и термички удари, издржливо и многу повеќе.
-Изработено од боросиликатно стакло кое е исклучително издржливо и отпорно на топлина
-Не испушта микропластика во млекото
- Заоблена брадавица во природен гумен латекс (бавен проток)
-Препорачано од акушерките за поддршка на природното доење
-Дизајниран со функција против грчеви
-Сите делови се направени од 100% безбеден материјал за храна
Овој сет содржи:
-Стаклено шише 225 мл.
-капа
1 брадавица (бавен проток)
-Брава за млеко
-Завртка
-Преклоплива инка
Исто така, шишето доаѓа со преклоплива инка што ви овозможува брзо и лесно да го наполните шишето со помалку отпад од млеко/формула. И на крај, нашето шише за бебиња содржи брава за млеко за лесно и хигиенско складирање. Може да се стави под завртката и капачето. Ова ви овозможува лесно да го носите шишето со себе додека сте во движење, без да се грижите дали ќе го истури млекото во вашата чанта или во количката.

Спецификации

Бренд
BIBS

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
BGV8U3FEMO

EAN /   код

EAN /   код
5713795220939
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.