Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml
Slike BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml

BIOTEN Маска за лице во ткиво DETOX 20 ml

АНАНАС ШОП
111 ДЕНЗаштеда 12 ДЕН
99ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Bioten DETOX маска за лице во ткиво со пудра од активен јаглен за сјаен, освежен тен и совршена хидратација.

• Погоден за сите типови кожа
• Дерматолошки тестирано

ДОКАЖАНА ЕФЕКТИВНОСТ: По 15 минути кожата изгледа посвежо, а тенот е сјаен и прочистен. Ефикасно хидрира и обезбедува совршено чувство на детоксикација. По 2 недели употреба, кожата изгледа освежена и здрава, а тенот сјаен и ревитализиран (тестиран in vivo/самоевалуација).

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
20 ml

Ананас ID

Шифра на производот
3VUCP92J80

EAN /   код

EAN /   код
5201314161554
111 ДЕНЗаштеда 12 ДЕН
99ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Bioten DETOX маска за лице во ткиво со пудра од активен јаглен за сјаен, освежен тен и совршена хидратација.

• Погоден за сите типови кожа
• Дерматолошки тестирано

ДОКАЖАНА ЕФЕКТИВНОСТ: По 15 минути кожата изгледа посвежо, а тенот е сјаен и прочистен. Ефикасно хидрира и обезбедува совршено чувство на детоксикација. По 2 недели употреба, кожата изгледа освежена и здрава, а тенот сјаен и ревитализиран (тестиран in vivo/самоевалуација).

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
20 ml

Ананас ID

Шифра на производот
3VUCP92J80

EAN /   код

EAN /   код
5201314161554

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.