Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml
Slike BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml

BIOTEN Мицеларна вода за сува и чувствителна кожа 100 ml

АНАНАС ШОП
143 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
128ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Мицеларната вода Bioten SKIN MOISTURE за сува и чувствителна кожа содржи 96% состојки од природно потекло и 100% природен шафран ја штити и ја храни чувствителната кожа, правејќи ја нежна и мека на допир. Пребиотиците ја одржуваат рамнотежата на физиолошката микрофлора и на тој начин имаат корист за здравиот изглед на кожата. Bioten HYDRO NUTRIENT е напреден навлажнувачки комплекс од чисти природни состојки и научни сознанија, кој спречува дехидрација и овозможува пријатно чувство на кожата.

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски
Е наменето за
Превенција на дехидрација

Тежина

Волумен
100 ml

Ананас ID

Шифра на производот
1DVCPBZIY6

EAN /   код

EAN /   код
5201314122456
143 ДЕНЗаштеда 15 ДЕН
128ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Мицеларната вода Bioten SKIN MOISTURE за сува и чувствителна кожа содржи 96% состојки од природно потекло и 100% природен шафран ја штити и ја храни чувствителната кожа, правејќи ја нежна и мека на допир. Пребиотиците ја одржуваат рамнотежата на физиолошката микрофлора и на тој начин имаат корист за здравиот изглед на кожата. Bioten HYDRO NUTRIENT е напреден навлажнувачки комплекс од чисти природни состојки и научни сознанија, кој спречува дехидрација и овозможува пријатно чувство на кожата.

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски
Е наменето за
Превенција на дехидрација

Тежина

Волумен
100 ml

Ананас ID

Шифра на производот
1DVCPBZIY6

EAN /   код

EAN /   код
5201314122456

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.