Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл
Slike BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл

BIOTEN Ноќен крем МУЛТИ КОЛАГЕН 50 мл

АНАНАС ШОП
468 ДЕНЗаштеда 51 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Bioten multiCOLLAGEN ноќниот третман против брчки содржи:
1. РЕСТОРАР НА КОЛАГЕН - наградувана состојка против брчки.
2. Природен активен колаген.
3. Хијалуронска киселина.
4. Овошни киселини чија улога е да го отстранат површинскиот, мртвиот слој на клетки од кожата, со што ја откриваат внатрешната убавина и ја прават кожата сјајна како после 8 часа добар сон.

Клинички докажани резултати: По еден месец употреба, должината на брчките се намалува, додека фините линии се измазнуваат. Кожата изгледа одморено и свежо додека контурите на лицето се видливо преобликуваат.

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
HOUCPH3F91

EAN /   код

EAN /   код
5201314086703
468 ДЕНЗаштеда 51 ДЕН
417ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Bioten multiCOLLAGEN ноќниот третман против брчки содржи:
1. РЕСТОРАР НА КОЛАГЕН - наградувана состојка против брчки.
2. Природен активен колаген.
3. Хијалуронска киселина.
4. Овошни киселини чија улога е да го отстранат површинскиот, мртвиот слој на клетки од кожата, со што ја откриваат внатрешната убавина и ја прават кожата сјајна како после 8 часа добар сон.

Клинички докажани резултати: По еден месец употреба, должината на брчките се намалува, додека фините линии се измазнуваат. Кожата изгледа одморено и свежо додека контурите на лицето се видливо преобликуваат.

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
HOUCPH3F91

EAN /   код

EAN /   код
5201314086703

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.