Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл
Slike BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл

BIOTEN Пилинг за лице Црвени бобинки 150 мл

АНАНАС ШОП
262 ДЕНЗаштеда 31 ДЕН
231ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Bioten SKIN MOISTURE гелот за пилинг содржи 100% природна брусница, овесно овошје, киви и пребиотици. Ефикасно ги чисти порите, нежно отстранувајќи го вишокот на себум и мртвите клетки од површината на кожата.

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски
Е наменето за
Чистење на порите

Тежина

Волумен
150 ml

Ананас ID

Шифра на производот
FCVCPUH0VY

EAN /   код

EAN /   код
5201314143901
262 ДЕНЗаштеда 31 ДЕН
231ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Bioten SKIN MOISTURE гелот за пилинг содржи 100% природна брусница, овесно овошје, киви и пребиотици. Ефикасно ги чисти порите, нежно отстранувајќи го вишокот на себум и мртвите клетки од површината на кожата.

Спецификации

Бренд
BIOTEN

Карактеристики

Пол
Женски
Е наменето за
Чистење на порите

Тежина

Волумен
150 ml

Ананас ID

Шифра на производот
FCVCPUH0VY

EAN /   код

EAN /   код
5201314143901

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.