Slike Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик
Ново
Slike Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик
Ново

Биро со метална конструкција Брајтон - атлантик

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
4.390 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

•Димензии: 60x120cm
•Висина: 75cm
•Боја: Светло кафеава
•Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.
•Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
•Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1 класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
ZTCAZCU3QF

EAN /   код

EAN /   код
ANE18GXXH8
4.390 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

•Димензии: 60x120cm
•Висина: 75cm
•Боја: Светло кафеава
•Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.
•Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1 класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
•Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1 класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
ZTCAZCU3QF

EAN /   код

EAN /   код
ANE18GXXH8

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.