Slike BISK Сет за тоалет
Slike BISK Сет за тоалет

BISK Сет за тоалет

Меркур
680ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

BISK Сет за вц 07558

Спецификации

Бренд
BISK

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HZ3NV6LSAI

EAN /   код

EAN /   код
590148707558
680ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

BISK Сет за вц 07558

Спецификации

Бренд
BISK

Карактеристики

Тип на производ
Тоалетни четки и држачи за четки
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
HZ3NV6LSAI

EAN /   код

EAN /   код
590148707558
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.