0 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
1 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
2 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
3 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
4 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB

BLACK DECKER 12V Батерија 1.5Ah USB

SBD
2.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Батерија 1.5Ah од 12V со USB влез и димензии 7x4x10cm.
Компактен дизајн, едноставна и лесно пренослива батерија.
Може да служи како пренослив полнач за телефон.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XBYI2DEMZP

EAN /   код

EAN /   код
5035048665565
2.990 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Батерија 1.5Ah од 12V со USB влез и димензии 7x4x10cm.
Компактен дизајн, едноставна и лесно пренослива батерија.
Може да служи како пренослив полнач за телефон.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XBYI2DEMZP

EAN /   код

EAN /   код
5035048665565
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.