0 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
1 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
2 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
3 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
4 thumbnail image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB
Selected image for BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB

BLACK DECKER 12V Убодна пила 1x1.5Ah USB

SBD
7.290 ДЕНЗаштеда 2.700 ДЕН
4.590ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

Карактеристики:
Убодна пила со напон 12V. Доаѓа со 1x1.5Ah батерија и USB кабел за полнење.
Оваа батериска убодна пила има моќност за лесно и прецизно сечење профили, криви и агли. Моќното дејство на моторот и сечилото овозможуваат брзо и прецизно сечење дрво, пластика и метали. Компактна и лесна за маневрирање со ергономски дизајн за зголемена удобност при работа. Активирање со променлива брзина за зголемена контрола и подобар квалитет на сечење. Едноставна промена на сечилото без употреба на дополнителни алати што овозможува лесна и брза прилагодливост на алатот врз работниот материјал. Убодната пила е дел од новиот B&D USB систем чија батерија може да се користи како пренослив полнач за мобилни телефони и таблети.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.77 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
B2XH2LWJ1V

EAN /   код

EAN /   код
5035048713334
7.290 ДЕНЗаштеда 2.700 ДЕН
4.590ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
Убодна пила со напон 12V. Доаѓа со 1x1.5Ah батерија и USB кабел за полнење.
Оваа батериска убодна пила има моќност за лесно и прецизно сечење профили, криви и агли. Моќното дејство на моторот и сечилото овозможуваат брзо и прецизно сечење дрво, пластика и метали. Компактна и лесна за маневрирање со ергономски дизајн за зголемена удобност при работа. Активирање со променлива брзина за зголемена контрола и подобар квалитет на сечење. Едноставна промена на сечилото без употреба на дополнителни алати што овозможува лесна и брза прилагодливост на алатот врз работниот материјал. Убодната пила е дел од новиот B&D USB систем чија батерија може да се користи како пренослив полнач за мобилни телефони и таблети.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.77 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
B2XH2LWJ1V

EAN /   код

EAN /   код
5035048713334
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.