0 thumbnail image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
1 thumbnail image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
2 thumbnail image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
3 thumbnail image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
4 thumbnail image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
5 thumbnail image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
Selected image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
Selected image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
Selected image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
Selected image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
Selected image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah
Selected image for BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah

BLACK+DECKER 3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah

SBD
2.290 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Правосмукалка за домаќинство со напон од 3,6V и батерија од 1,5Ah за моќна и ефикасна работа која е секогаш подготвена за вшмукување.
\\n
\\nЕргономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.
Тип на контејнер: без кеси
Напон на батеријата: 3,6 V
Извор на енергија: Батерија
Технологија на батерии: Литиум-јонски (Li-Ion)
Време на полнење: 10 ч
Моќност на вшмукување: 7,5 AW
Времетраење: 9 мин
Капацитет на батеријата: 1,5 Ah
Број на поддржани батерии: 1
Тежина: 529 g
Тип на чистење: сувo
Вакуумско филтрирање на воздух: Хигиенски филтер
Филтрирање: Да
Проток на воздух: 715 l/min
Индикатор за полнење: Да

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
3Z22Z3M4Z8

EAN /   код

EAN /   код
5035048697955
2.290 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Правосмукалка за домаќинство со напон од 3,6V и батерија од 1,5Ah за моќна и ефикасна работа која е секогаш подготвена за вшмукување.
\\n
\\nЕргономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.
Тип на контејнер: без кеси
Напон на батеријата: 3,6 V
Извор на енергија: Батерија
Технологија на батерии: Литиум-јонски (Li-Ion)
Време на полнење: 10 ч
Моќност на вшмукување: 7,5 AW
Времетраење: 9 мин
Капацитет на батеријата: 1,5 Ah
Број на поддржани батерии: 1
Тежина: 529 g
Тип на чистење: сувo
Вакуумско филтрирање на воздух: Хигиенски филтер
Филтрирање: Да
Проток на воздух: 715 l/min
Индикатор за полнење: Да

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
0.8 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
3Z22Z3M4Z8

EAN /   код

EAN /   код
5035048697955
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.