0 thumbnail image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
1 thumbnail image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
2 thumbnail image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
3 thumbnail image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
4 thumbnail image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
Selected image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
Selected image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
Selected image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
Selected image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah
Selected image for BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah

BLACK DECKER 36V Верижна пила 30cm 1x2,5Ah

SBD
21.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
17.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

Карактеристики:
Верижна пила со напон 36V и должина на меч од 30cm. Доаѓа со батерија 1x2.5Ah и полнач.
Верижната пила се карактеризира со високи перформанси на сечење со дијаметар до 23 cm и долго време на работа благодарение на Li-ion батеријата од 2,5Ah која целосно се полни во рок од 120 минути. Опремена е со брава за вклучување, рачка со рачна заштита и хромиран синџир со низок повратен удар за безбедна и удобна работа. Оваа безжична моторна пила е идеален избор за обработка на дрво и градинарство, одлична благодарение на тивката работа со ниски вибрации.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.66 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
K0WI2KSYO9

EAN /   код

EAN /   код
5035048713792
21.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
17.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:
Верижна пила со напон 36V и должина на меч од 30cm. Доаѓа со батерија 1x2.5Ah и полнач.
Верижната пила се карактеризира со високи перформанси на сечење со дијаметар до 23 cm и долго време на работа благодарение на Li-ion батеријата од 2,5Ah која целосно се полни во рок од 120 минути. Опремена е со брава за вклучување, рачка со рачна заштита и хромиран синџир со низок повратен удар за безбедна и удобна работа. Оваа безжична моторна пила е идеален избор за обработка на дрво и градинарство, одлична благодарение на тивката работа со ниски вибрации.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.66 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
K0WI2KSYO9

EAN /   код

EAN /   код
5035048713792
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.