0 thumbnail image for BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова
1 thumbnail image for BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова
2 thumbnail image for BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова
Selected image for BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова
Selected image for BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова
Selected image for BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова

BLACK&DECKER Аголна мелница BEG110 портокалова

SBD
3.590 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

• МОЌНОСТ И ЛЕСНОСТ: Аголната мелница BLACK&DECKER BEG110 обезбедува идеална рамнотежа помеѓу моќноста и леснотијата, овозможувајќи ви да ги извршувате задачите брзо и ефикасно без непотребен замор.

• БЕЗБЕДНОСТ ПРВО: Опремена со специјален безбедносен прекинувач, оваа мелница нема да се рестартира автоматски по ненадејните падови на напонот, заштитувајќи ве од можни опасности.

• КОНТРОЛА И КОМОД: Благодарение на прекинувачот со систем за заклучување, можете да работите подолго време со зголемена контрола и удобност, без да се грижите за несаканото исклучување на алатката.

• ПРИСТАВЛИВА РАЧКА: Прилагодливата странична рачка во две позиции ви овозможува да ја прилагодите алатката на вашите потреби, зголемувајќи ја контролата и безбедноста за време на работата.

• БРЗА ЗАМЕНА НА ДИСК: Системот за заклучување на вратилото ви овозможува брзо и безбедно менување на дискот, што значи помалку време потрошено на подготовка и повеќе на самата работа.

Аголната мелница BLACK&DECKER BEG110 е алатка која ќе стане ваш незаменлив партнер во работилницата. Со моќност од 750 W и брзина од 11800 вртежи во минута, оваа брусалка е способна да се справи со различни материјали и задачи. Неговиот компактен дизајн и лесната конструкција го прават идеален за долготрајна работа, додека системот за постепено стартување ги намалува вибрациите, давајќи ви поголема контрола над алатката.

Без разлика дали работите на метал, ѕидови или дрво, BLACK&DECKER BEG110 ќе ви обезбеди прецизност и ефикасност. Прилагодливата странична рачка и брзото менување на дискот се само некои од карактеристиките што ја прават оваа брусалка исклучително практична и лесна за употреба.

Не дозволувајте тешка алатка да ви ја забави работата. Изберете го BLACK&DECKER BEG110 и уживајте во комбинацијата на моќ, контрола и удобност што ја обезбедува. Дозволете вашите проекти да се извршуваат со леснотија и професионалност.

Започнете го вашиот следен проект со аголната мелница BLACK&DECKER BEG110. Посетете ја нашата страница, истражете ги сите можности и нарачајте ја вашата копија уште денес. Вашата работилница ги заслужува најдобрите алатки!

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
3.01 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова
Тип
Аголна мелница

Изведба

Брзина на мирување (мин.)
11800 RPM
Број на удари/мин.
1700
Опсег на брзина на центрифугирање
280
Дијаметар на дискот
11.5 cm

Моќ

Влезна моќност
1350 W
Моќ
750 W

Ананас ID

Шифра на производот
ZESQ1QBERB

EAN /   код

EAN /   код
5035048677322
3.590 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• МОЌНОСТ И ЛЕСНОСТ: Аголната мелница BLACK&DECKER BEG110 обезбедува идеална рамнотежа помеѓу моќноста и леснотијата, овозможувајќи ви да ги извршувате задачите брзо и ефикасно без непотребен замор.

• БЕЗБЕДНОСТ ПРВО: Опремена со специјален безбедносен прекинувач, оваа мелница нема да се рестартира автоматски по ненадејните падови на напонот, заштитувајќи ве од можни опасности.

• КОНТРОЛА И КОМОД: Благодарение на прекинувачот со систем за заклучување, можете да работите подолго време со зголемена контрола и удобност, без да се грижите за несаканото исклучување на алатката.

• ПРИСТАВЛИВА РАЧКА: Прилагодливата странична рачка во две позиции ви овозможува да ја прилагодите алатката на вашите потреби, зголемувајќи ја контролата и безбедноста за време на работата.

• БРЗА ЗАМЕНА НА ДИСК: Системот за заклучување на вратилото ви овозможува брзо и безбедно менување на дискот, што значи помалку време потрошено на подготовка и повеќе на самата работа.

Аголната мелница BLACK&DECKER BEG110 е алатка која ќе стане ваш незаменлив партнер во работилницата. Со моќност од 750 W и брзина од 11800 вртежи во минута, оваа брусалка е способна да се справи со различни материјали и задачи. Неговиот компактен дизајн и лесната конструкција го прават идеален за долготрајна работа, додека системот за постепено стартување ги намалува вибрациите, давајќи ви поголема контрола над алатката.

Без разлика дали работите на метал, ѕидови или дрво, BLACK&DECKER BEG110 ќе ви обезбеди прецизност и ефикасност. Прилагодливата странична рачка и брзото менување на дискот се само некои од карактеристиките што ја прават оваа брусалка исклучително практична и лесна за употреба.

Не дозволувајте тешка алатка да ви ја забави работата. Изберете го BLACK&DECKER BEG110 и уживајте во комбинацијата на моќ, контрола и удобност што ја обезбедува. Дозволете вашите проекти да се извршуваат со леснотија и професионалност.

Започнете го вашиот следен проект со аголната мелница BLACK&DECKER BEG110. Посетете ја нашата страница, истражете ги сите можности и нарачајте ја вашата копија уште денес. Вашата работилница ги заслужува најдобрите алатки!

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
3.01 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова
Тип
Аголна мелница

Изведба

Брзина на мирување (мин.)
11800 RPM
Број на удари/мин.
1700
Опсег на брзина на центрифугирање
280
Дијаметар на дискот
11.5 cm

Моќ

Влезна моќност
1350 W
Моќ
750 W

Ананас ID

Шифра на производот
ZESQ1QBERB

EAN /   код

EAN /   код
5035048677322
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.