Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5
Slike BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5

BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
5.000 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5

 • Боја на производот: Бела
 • Должина на кабелот: 4,8 m
 • Сертификација: CE
 • Максимална влезна моќност: 1300 W
 • Влезен напон наизменична струја: 230 V
 • Површини што треба да се исчистат: непокриен под
 • Скалите скали
 • Времетраење: 15 минути
 • Ширина: 720 mm
 • Длабочина: 193 mm
 • Висина: 117 mm

Спецификации

Бренд
Black & Decker

Дизајн

Боја на производот
Бела

Технички детали

Должина на кабелот
4.8 m
Други карактеристики
Sertifikacija:CE; Površine za čišćenje:Nepokriveni pod, Stepenice stepeništa; Prekidač za uključivanje/isključivanje:Da; Smeštanje kablova:Da; Ulazni napon naizmenične struje (V):230;

Тежина и димензии

Ширина
720 mm
Длабочина
193 mm
Висина
117 mm

Ананас ID

Шифра на производот
7DDK73FUO2

EAN /   код

EAN /   код
5035048666005
5.000 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
3.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

BLACK & DECKER Чистач на пареа 5 во 1 FSMH13E5

 • Боја на производот: Бела
 • Должина на кабелот: 4,8 m
 • Сертификација: CE
 • Максимална влезна моќност: 1300 W
 • Влезен напон наизменична струја: 230 V
 • Површини што треба да се исчистат: непокриен под
 • Скалите скали
 • Времетраење: 15 минути
 • Ширина: 720 mm
 • Длабочина: 193 mm
 • Висина: 117 mm

Спецификации

Бренд
Black & Decker

Дизајн

Боја на производот
Бела

Технички детали

Должина на кабелот
4.8 m
Други карактеристики
Sertifikacija:CE; Površine za čišćenje:Nepokriveni pod, Stepenice stepeništa; Prekidač za uključivanje/isključivanje:Da; Smeštanje kablova:Da; Ulazni napon naizmenične struje (V):230;

Тежина и димензии

Ширина
720 mm
Длабочина
193 mm
Висина
117 mm

Ананас ID

Шифра на производот
7DDK73FUO2

EAN /   код

EAN /   код
5035048666005

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.