Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V
Slike BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V

BLACK & DECKER Мулти алатка 3 во 1 MULTIEVO 18V

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
9.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Портокалова

Информации за испорака

Опис на производот

18V Multievo е компактна алатка со можност да се менуваат додатоците за да добиете повеќе алати со една машина.
Оваа алатка има можност со адаптери да замени штрафилица, импакт, убодна пила, циркулар, шлајферица, ножици за жива ограда, реципрочна пила, ножици за лим и мултифункционална алатка.
Доаѓа спакувана во квалитетна торба со полнач, батерија и двостран бит одвртувач.
Овој модел доаѓа со 3 додатоци и тоа: дупчалка/одвртувач со моменти на пренос на моќноста, убодна пила и триаголна вибрациска брусилка
Сите останати адаптери се купуваат дополнително.

Напон : 18V
Капацитет на батерија: 1.5Ah
Број на вртежи: 0-800rpm

Сила на вртење: 21Nm

Интегрирано LED светло
Макс. дупчење во дрво: 25мм.
Макс. дупчење во метал: 10мм.
Капацитет на стезна глава: 13mмм.

Време на полнење на батеријата: 3/5 часа
Тежина: 1.46кг.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
DV44IK5R19

EAN /   код

EAN /   код
5035048752531
9.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

18V Multievo е компактна алатка со можност да се менуваат додатоците за да добиете повеќе алати со една машина.
Оваа алатка има можност со адаптери да замени штрафилица, импакт, убодна пила, циркулар, шлајферица, ножици за жива ограда, реципрочна пила, ножици за лим и мултифункционална алатка.
Доаѓа спакувана во квалитетна торба со полнач, батерија и двостран бит одвртувач.
Овој модел доаѓа со 3 додатоци и тоа: дупчалка/одвртувач со моменти на пренос на моќноста, убодна пила и триаголна вибрациска брусилка
Сите останати адаптери се купуваат дополнително.

Напон : 18V
Капацитет на батерија: 1.5Ah
Број на вртежи: 0-800rpm

Сила на вртење: 21Nm

Интегрирано LED светло
Макс. дупчење во дрво: 25мм.
Макс. дупчење во метал: 10мм.
Капацитет на стезна глава: 13mмм.

Време на полнење на батеријата: 3/5 часа
Тежина: 1.46кг.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
DV44IK5R19

EAN /   код

EAN /   код
5035048752531
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.