0 thumbnail image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
5 thumbnail image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
Selected image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
Selected image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
Selected image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
Selected image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
Selected image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W
Selected image for BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W

BLACK+DECKER Пегла на пареа 1600W

SBD
2.690 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Пегла на пареа со влезна моќност 1600W и капацитет на сад 250ml.

Пеглата на пареа е вистинската алатка за вертикално пеглање во движење, која може да ве придружува на сите ваши патувања.

Ергономскиот дизајн и нејзината мала големина ја прават погодна и лесна за секојдневна употреба.

Има систем Infinity кој му овозможува на корисникот да го наполни садот со вода без да ја исклучи пеглата, дури и за време на неговата употреба.

Постојана пареа 25 g/min која има антибатериско дејство и е подготвена за употреба за 30 секунди.

Доаѓа со 2 дополнителни додатоци за лесно пеглање на сите видови ткаенини без ризик од истекување.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Технички детали

Боја на производот
Бела
Име на моделот
BXGS1600E
Капацитет на резервоар за вода
0.25 L

Ананас ID

Шифра на производот
HZ22Z1P5AW

EAN /   код

EAN /   код
8432406180215
2.690 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
2.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Пегла на пареа со влезна моќност 1600W и капацитет на сад 250ml.

Пеглата на пареа е вистинската алатка за вертикално пеглање во движење, која може да ве придружува на сите ваши патувања.

Ергономскиот дизајн и нејзината мала големина ја прават погодна и лесна за секојдневна употреба.

Има систем Infinity кој му овозможува на корисникот да го наполни садот со вода без да ја исклучи пеглата, дури и за време на неговата употреба.

Постојана пареа 25 g/min која има антибатериско дејство и е подготвена за употреба за 30 секунди.

Доаѓа со 2 дополнителни додатоци за лесно пеглање на сите видови ткаенини без ризик од истекување.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Технички детали

Боја на производот
Бела
Име на моделот
BXGS1600E
Капацитет на резервоар за вода
0.25 L

Ананас ID

Шифра на производот
HZ22Z1P5AW

EAN /   код

EAN /   код
8432406180215
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.