0 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
5 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
6 thumbnail image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл
Selected image for BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл

BLACK+DECKER Правосмукалка за домаќинство 10.8V 1.5ah 500мл

SBD
4.590 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
3.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Правосмукалка за домаќинство со напон од 10.8V и батерија од 1,5Ah
10% помоќна и поефикасна од другите правосмукалки за извршување на секојдневните работи.
Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија.
Поседува резервоар 500ml и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

Спецификации

Бренд
BLACK+DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Y4QA58YJTW

EAN /   код

EAN /   код
5035048668566
4.590 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
3.190ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Правосмукалка за домаќинство со напон од 10.8V и батерија од 1,5Ah
10% помоќна и поефикасна од другите правосмукалки за извршување на секојдневните работи.
Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија.
Поседува резервоар 500ml и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

Спецификации

Бренд
BLACK+DECKER

Тежина и димензии

Тежина
1.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Y4QA58YJTW

EAN /   код

EAN /   код
5035048668566
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.