0 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
5 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
6 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
7 thumbnail image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh
Selected image for BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh

BLACK+DECKER Робот правосмукалка Li-ion 2600mAh

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
17.500 ДЕНЗаштеда 4.600 ДЕН
12.900ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Робот правосмукалка со капацитет на батерија од 2600mAh која овозможува до 150 минути работа со едно полнење.
Има 4 режими на чистење со кои се прилагодува и совршено ги чисти сите видови подови: паркет, плочки, теписи, мермерни и камени подови. Компактниот дизајн овозможува чистење дури и под мебел, софи и столици.
Нејзината интелигентна навигација открива пречки, спречува паѓање, оди по теписи и ја намалува брзината пред да дојде до ѕидови и мебел.
По чистењето се враќа во базата каде што се полни за да биде подготвена за следното чистење.
Може да се програмира да ги планира циклусите на чистење во 7-те денови во неделата.
Сѐ што треба да направите е да изберете време кога роботот треба да почне да чисти, и да немате грижи за вашиот дом дали е чист кога ќе дојдете дома.
Има централна моторизирана и ротирачка четка и 2 странични четки кои ја чистат и најтврдоглавата нечистотија, а системот за филтрирање ги апсорбира дури и најмалите честички прашина.

Висина: 79мм.

Батерија: Литиум

Капацитет: 2600 mAh

Форма: округла

Непрекината работа: 150мин.

Тип на контејнер за прашина: без кеси

HEPA систем на филтрација: Да

Поддржува подни површини: тепих

Далечинско управување: Да

Поставување програми на чистење: рачно

Автоматско враќање во базната станица: да

Број на четки: 3

Боја: бела

Влажно чистење: да

 

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
3.87 kg
Висина
79 mm

Технички детали

Боја на производот
Бела

Моќ

Капацитет на батеријата
2600 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
NC7K77HLMR

EAN /   код

EAN /   код
8432406480025
17.500 ДЕНЗаштеда 4.600 ДЕН
12.900ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Робот правосмукалка со капацитет на батерија од 2600mAh која овозможува до 150 минути работа со едно полнење.
Има 4 режими на чистење со кои се прилагодува и совршено ги чисти сите видови подови: паркет, плочки, теписи, мермерни и камени подови. Компактниот дизајн овозможува чистење дури и под мебел, софи и столици.
Нејзината интелигентна навигација открива пречки, спречува паѓање, оди по теписи и ја намалува брзината пред да дојде до ѕидови и мебел.
По чистењето се враќа во базата каде што се полни за да биде подготвена за следното чистење.
Може да се програмира да ги планира циклусите на чистење во 7-те денови во неделата.
Сѐ што треба да направите е да изберете време кога роботот треба да почне да чисти, и да немате грижи за вашиот дом дали е чист кога ќе дојдете дома.
Има централна моторизирана и ротирачка четка и 2 странични четки кои ја чистат и најтврдоглавата нечистотија, а системот за филтрирање ги апсорбира дури и најмалите честички прашина.

Висина: 79мм.

Батерија: Литиум

Капацитет: 2600 mAh

Форма: округла

Непрекината работа: 150мин.

Тип на контејнер за прашина: без кеси

HEPA систем на филтрација: Да

Поддржува подни површини: тепих

Далечинско управување: Да

Поставување програми на чистење: рачно

Автоматско враќање во базната станица: да

Број на четки: 3

Боја: бела

Влажно чистење: да

 

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
3.87 kg
Висина
79 mm

Технички детали

Боја на производот
Бела

Моќ

Капацитет на батеријата
2600 mAh

Ананас ID

Шифра на производот
NC7K77HLMR

EAN /   код

EAN /   код
8432406480025
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.