0 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
1 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
2 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
3 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
4 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
5 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
6 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
7 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
8 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
9 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
10 thumbnail image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm
Selected image for BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm

BLACK DECKER Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm

SBD
26.490 ДЕНЗаштеда 8.500 ДЕН
17.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
6.73 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
2100 W

Ананас ID

Шифра на производот
LFSQ1VLMZJ

EAN /   код

EAN /   код
5035048712399
26.490 ДЕНЗаштеда 8.500 ДЕН
17.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Стабилна потезна пила 2100W 254x30mm 4800rpm

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
6.73 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Моќ

Моќ
2100 W

Ананас ID

Шифра на производот
LFSQ1VLMZJ

EAN /   код

EAN /   код
5035048712399
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.