0 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
1 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
2 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
3 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
4 thumbnail image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање
Selected image for BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање

BLACK+DECKER Вибрациска брусилка 150W со 10 хартии за стругање

SBD
2.190 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

Вибрациска брусилка со влезна моќност од 150W и број на вртежи 14000rpm.
Доаѓа со 10 хартии за стругање.
Брусилката со вибрации е идеална за сите груби работи за брусење со брзо и големо отстранување на материјалот.
Моќноста од 150W, големата подлога за шмирглање 91x189mm и брзината на брусење од 14000rpm обезбедуваат брзо и лесно брусење на големи површини како што се подови и врати или ефикасно отстранување на бојата и лакот.
Ергономски дизајн со двострана рачка за максимална контрола при работа и предна рачка за дополнителна удобност на корисникот.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.7 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
KZAO9NFF3Z

EAN /   код

EAN /   код
5035048731192
2.190 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Вибрациска брусилка со влезна моќност од 150W и број на вртежи 14000rpm.
Доаѓа со 10 хартии за стругање.
Брусилката со вибрации е идеална за сите груби работи за брусење со брзо и големо отстранување на материјалот.
Моќноста од 150W, големата подлога за шмирглање 91x189mm и брзината на брусење од 14000rpm обезбедуваат брзо и лесно брусење на големи површини како што се подови и врати или ефикасно отстранување на бојата и лакот.
Ергономски дизајн со двострана рачка за максимална контрола при работа и предна рачка за дополнителна удобност на корисникот.

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.7 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
KZAO9NFF3Z

EAN /   код

EAN /   код
5035048731192
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.