0 thumbnail image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
1 thumbnail image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
2 thumbnail image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
3 thumbnail image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
Selected image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
Selected image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
Selected image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер
Selected image for BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер

BLACK DECKER Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор куфер

SBD
7.190 ДЕНЗаштеда 1.700 ДЕН
5.490ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор+куфер

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
8CJQ1K2C1E

EAN /   код

EAN /   код
5035048682319
7.190 ДЕНЗаштеда 1.700 ДЕН
5.490ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Вибрациска мулти брусилка 4 in 1 220W прибор+куфер

Спецификации

Бренд
BLACK&DECKER

Тежина и димензии

Тежина
2.3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
8CJQ1K2C1E

EAN /   код

EAN /   код
5035048682319
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.