Slike BLIST Даска за пеглање blist standar
Slike BLIST Даска за пеглање blist standar

BLIST Даска за пеглање blist standar

АНАНАС ШОП
1.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Даска: дрвена
•Димензии на даската во сантиметри: 115х34
•Метални ногарки
•Боја: Различен дизаин

Спецификации

Бренд
BLIST

Ананас ID

Шифра на производот
H1IAYZJEZX

EAN /   код

EAN /   код
ANUQ5UXG2S
1.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Даска: дрвена
•Димензии на даската во сантиметри: 115х34
•Метални ногарки
•Боја: Различен дизаин

Спецификации

Бренд
BLIST

Ананас ID

Шифра на производот
H1IAYZJEZX

EAN /   код

EAN /   код
ANUQ5UXG2S

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.