Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S
Slike BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S

BLUEAIR Заменски Particle + Carbon филтер за Blue 3210, Blue Pure 411 и JOY S

ЕЦОТИП
1.768 ДЕНЗаштеда 354 ДЕН
1.414ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 30/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Филтрите со помала густина ја прават целата разлика.
• Ги отстранува алергените и бактериите.
• Ги отстранува миризбите во домакинството.
• Ги заробува честичките засекогаш.

• Добитна комбинација
Комбинацијата од филтер за честички + активен јаглен ги отстранува досадните домашни миризби, хемикалии и гасови; и 99.97% од аеробните честички како полен, прашина, вируси и други со HEPASilent™ технологијата за филтрација на Blueair.
Вистински перформанси, супериорен квалитет
За разлика oд генеричките налик исти филтри, вистинските Blueair заменски филтри се дизајнирани да ги задржат своите супериорни перформанси со текот на времето.
• Замената е лесна
Кога ќе дојде време да го замените филтерот (отприлика по 6 месеци; односно 4,380 работни саати), започнете со исклучување на прочистувачот од струја. Потоа завртете го горниот дел спротивно од стрелките на часовникот да го отстраните. Извадете го стариот филтер и вшмукајте ја прашината внатре. Вметнете го заменскиот филтер, поставете го одново горниот дел од прочистувачот и поврзете го со струја. Лесно.

Спецификации

Бренд
Blueair

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RIFCTN1ZF6

EAN /   код

EAN /   код
689122008141
1.768 ДЕНЗаштеда 354 ДЕН
1.414ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 30/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Филтрите со помала густина ја прават целата разлика.
• Ги отстранува алергените и бактериите.
• Ги отстранува миризбите во домакинството.
• Ги заробува честичките засекогаш.

• Добитна комбинација
Комбинацијата од филтер за честички + активен јаглен ги отстранува досадните домашни миризби, хемикалии и гасови; и 99.97% од аеробните честички како полен, прашина, вируси и други со HEPASilent™ технологијата за филтрација на Blueair.
Вистински перформанси, супериорен квалитет
За разлика oд генеричките налик исти филтри, вистинските Blueair заменски филтри се дизајнирани да ги задржат своите супериорни перформанси со текот на времето.
• Замената е лесна
Кога ќе дојде време да го замените филтерот (отприлика по 6 месеци; односно 4,380 работни саати), започнете со исклучување на прочистувачот од струја. Потоа завртете го горниот дел спротивно од стрелките на часовникот да го отстраните. Извадете го стариот филтер и вшмукајте ја прашината внатре. Вметнете го заменскиот филтер, поставете го одново горниот дел од прочистувачот и поврзете го со струја. Лесно.

Спецификации

Бренд
Blueair

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
RIFCTN1ZF6

EAN /   код

EAN /   код
689122008141
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.