Selected image for Блуза Прима нејви дезен

Блуза Прима нејви дезен

Bella
1.690 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 03/05/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

65%Вискоза
35%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
SD1EUVW3M0

EAN /   код

EAN /   код
60362300000040
1.690 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 03/05/2024

Опис на производот

65%Вискоза
35%Полиестер

Спецификации

Бренд
BELLA

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
SD1EUVW3M0

EAN /   код

EAN /   код
60362300000040
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.