Selected image for Боди Фустанче Со Карнери И Стегач

Боди Фустанче Со Карнери И Стегач

Muppet Kids
990ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

Опис на производот :
Вкрстени прерамки на задниот дел
Фарбели на ракавите/ рамото
Фарбели на задниот дел
Стегач/панделка за коса

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
7YG3H5BIEC

EAN /   код

EAN /   код
42431765348589
990ДЕН

Опис на производот

Опис на производот :
Вкрстени прерамки на задниот дел
Фарбели на ракавите/ рамото
Фарбели на задниот дел
Стегач/панделка за коса

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
7YG3H5BIEC

EAN /   код

EAN /   код
42431765348589
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.