Selected image for Боди На Долги Ракави

Боди На Долги Ракави

Muppet Kids
250ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Опис на прозиводот :
Еднобојни боди во 2 бои :
Бела
Розова
Се откопчува на долниот дел како боди
Долги ракави
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Се пери на 30°С
Се пегла на 150°

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
3EE3HYKNFB

EAN /   код

EAN /   код
42388841693421
250ДЕН

Опис на производот

Опис на прозиводот :
Еднобојни боди во 2 бои :
Бела
Розова
Се откопчува на долниот дел како боди
Долги ракави
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Се пери на 30°С
Се пегла на 150°

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
3EE3HYKNFB

EAN /   код

EAN /   код
42388841693421
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.