Selected image for Боди На Преклоп Пеперутки

Боди На Преклоп Пеперутки

Muppet Kids
250ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Опис на прозиводот:
Се откопчува на 2 начини:
на долниот дел како боди
на страната
Долги ракави
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Се пери на 30°С
Се пегла на 150°

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
0-1

Ананас ID

Шифра на производот
9YH3HB3SJV

EAN /   код

EAN /   код
43496167506157
250ДЕН

Опис на производот

Опис на прозиводот:
Се откопчува на 2 начини:
на долниот дел како боди
на страната
Долги ракави
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Се пери на 30°С
Се пегла на 150°

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
0-1

Ананас ID

Шифра на производот
9YH3HB3SJV

EAN /   код

EAN /   код
43496167506157
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.