Selected image for Боди На Прерамки Со Бели Јаки

Боди На Прерамки Со Бели Јаки

Muppet Kids
550ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Боди со цветен дезен
Достапно во 3 бои:
Жолта
Сина
Розова
Со бели јаки и фарбели
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработени од 100% памук
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезоната
Пролет
Големина
18-24

Ананас ID

Шифра на производот
4GE3HA3VCO

EAN /   код

EAN /   код
42431505203437
550ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
Боди со цветен дезен
Достапно во 3 бои:
Жолта
Сина
Розова
Со бели јаки и фарбели
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработени од 100% памук
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезоната
Пролет
Големина
18-24

Ананас ID

Шифра на производот
4GE3HA3VCO

EAN /   код

EAN /   код
42431505203437
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.