Selected image for Боди На Прерамки Виножито

Боди На Прерамки Виножито

Muppet Kids
690 ДЕНЗаштеда 240 ДЕН
450ДЕН
Понудата важи од 17/04/2024 до 23/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Достапни во 5 бои:
Розова
Кафеава
Зелена
Сива
Жолта
Со прермаки кои се врзуваат на рамената
Со дезен со виножито
Изработени се од пријатен и лесен материјал
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
18-24

Ананас ID

Шифра на производот
R1H3H1UTPV

EAN /   код

EAN /   код
42913290354925
690 ДЕНЗаштеда 240 ДЕН
450ДЕН
Понудата важи од 17/04/2024 до 23/04/2024

Опис на производот

Опис на производот:
Достапни во 5 бои:
Розова
Кафеава
Зелена
Сива
Жолта
Со прермаки кои се врзуваат на рамената
Со дезен со виножито
Изработени се од пријатен и лесен материјал
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезоната
Лето
Големина
18-24

Ананас ID

Шифра на производот
R1H3H1UTPV

EAN /   код

EAN /   код
42913290354925
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.