0 thumbnail image for BODY SCULPTURE тупаница топка 7CM
1 thumbnail image for BODY SCULPTURE тупаница топка 7CM
Selected image for BODY SCULPTURE тупаница топка 7CM
Selected image for BODY SCULPTURE тупаница топка 7CM

BODY SCULPTURE тупаница топка 7CM

D Sport
99ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

BODY SCULPTURE  е компанија основана во 1965 година во Велика Британија. Во текот на следните децении, овој бренд зазема значајно место на светскиот пазар како производител на фитнес и додатоци. Body Sculpture е бренд посветен на создавање квалитетни, иновативни производи кои на своите потрошувачи им овозможуваат здрав и удобен начин на живот и повеќе уживање во нивната физичка активност. Тие се посветени на постигнување на највисоките стандарди за квалитет, вредност и перформанси преку внимание на деталите во дизајнот и производството. Вредноста на производите на Body Sculpture е апсолутно супериорна во однос на нивната цена и ветува дека ќе ви донесе задоволство, енергија и ќе ве направи најдобро што можете.

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg
Дијаметар
7 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
CLERVJOH34

EAN /   код

EAN /   код
715280715826
99ДЕН

Опис на производот

BODY SCULPTURE  е компанија основана во 1965 година во Велика Британија. Во текот на следните децении, овој бренд зазема значајно место на светскиот пазар како производител на фитнес и додатоци. Body Sculpture е бренд посветен на создавање квалитетни, иновативни производи кои на своите потрошувачи им овозможуваат здрав и удобен начин на живот и повеќе уживање во нивната физичка активност. Тие се посветени на постигнување на највисоките стандарди за квалитет, вредност и перформанси преку внимание на деталите во дизајнот и производството. Вредноста на производите на Body Sculpture е апсолутно супериорна во однос на нивната цена и ветува дека ќе ви донесе задоволство, енергија и ќе ве направи најдобро што можете.

Спецификации

Бренд
Body Sculpture

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg
Дијаметар
7 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
CLERVJOH34

EAN /   код

EAN /   код
715280715826
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.