Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006
Slike Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006

Бохемиа Сет Чаши Ансер 400 мл за виски 6/1 CB0006

Ринелса Доо
760ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
J8GPRL3W1Y

EAN /   код

EAN /   код
8593410932952
760ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
J8GPRL3W1Y

EAN /   код

EAN /   код
8593410932952

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.