Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160

Бохемиа Сет Чаши Ардеа 320мл за вода 6/1 CB0160

Ринелса Доо
715ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вода
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
USFPRWAFNC

EAN /   код

EAN /   код
8593410981189
715ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вода
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
USFPRWAFNC

EAN /   код

EAN /   код
8593410981189

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.