Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158

Бохемиа Сет Чаши Ардеа 50мл за ракија 6/1 CB0158

Ринелса Доо
570ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
XWFPRZMN50

EAN /   код

EAN /   код
8593410981165
570ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
XWFPRZMN50

EAN /   код

EAN /   код
8593410981165
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.