Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011
Slike Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011

Бохемиа Сет Чаши Ардеа 540 мл за црвено вино 6/1 CB0011

Ринелса Доо
1.100ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
09GPR017LN

EAN /   код

EAN /   код
8593410956095
1.100ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
09GPR017LN

EAN /   код

EAN /   код
8593410956095

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.