Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041
Slike Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041

Бохемиа Сет чаши Грус 500 мл за виски 6/1 CB0041

Ринелса Доо
980ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
CYAPR4CRZ7

EAN /   код

EAN /   код
8593410933454
980ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
CYAPR4CRZ7

EAN /   код

EAN /   код
8593410933454

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.