Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079

Бохемиа Сет чаши Ларус 320 мл за виски 6/1 CB0079

Ринелса Доо
680ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
J2BPR4IEQG

EAN /   код

EAN /   код
8593410799289
680ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
J2BPR4IEQG

EAN /   код

EAN /   код
8593410799289

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.