Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461
Slike Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461

Бохемиа Сет чаши Ларус 410 мл за виски 6/1 CB0461

Ринелса Доо
800ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
FFBPR5KDQZ

EAN /   код

EAN /   код
8593410969996
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бохемиа чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
FFBPR5KDQZ

EAN /   код

EAN /   код
8593410969996

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.