0 thumbnail image for Bohemia Сет чаши Pavo 230мл. за виски 6/1 CB0035
1 thumbnail image for Bohemia Сет чаши Pavo 230мл. за виски 6/1 CB0035
Selected image for Bohemia Сет чаши Pavo 230мл. за виски 6/1 CB0035
Selected image for Bohemia Сет чаши Pavo 230мл. за виски 6/1 CB0035

Bohemia Сет чаши Pavo 230мл. за виски 6/1 CB0035

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
750 ДЕНЗаштеда 195 ДЕН
555ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Транспарентна

Опис на производот

  • Bohemia чашите се произведени од кристално стакло кое содржи титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.
  • Чашите од Bohemia се лесни за оджување, погодни и за миење во машина за садови
  • Сетот содржи 6 чаши

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
M47WFIV5W5

EAN /   код

EAN /   код
8593410934604
750 ДЕНЗаштеда 195 ДЕН
555ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

  • Bohemia чашите се произведени од кристално стакло кое содржи титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.
  • Чашите од Bohemia се лесни за оджување, погодни и за миење во машина за садови
  • Сетот содржи 6 чаши

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за духови
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Стакло

Ананас ID

Шифра на производот
M47WFIV5W5

EAN /   код

EAN /   код
8593410934604
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.