Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004
Slike BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004

BOHEMIA Сет чаши за црвено вино Ансер 610мл 6/1 CB0004

Ринелса Доо
950ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

  • Bohemia чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.
  • Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови
  • Материјал: Кристал

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Кристал

Ананас ID

Шифра на производот
Z4GPRVGLUH

EAN /   код

EAN /   код
8593410937889
950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Bohemia чашите се произведени од кристално стакло кое содржи Титаниум со кристална чистина и брилијантен сјај.
  • Чашите од Бохемиа се лесни за оджување погодни и за миење во машина за садови
  • Материјал: Кристал

Спецификации

Бренд
Бохемиа

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за вино
Боја на производот
Транспарентна
Материјал
Кристал

Ананас ID

Шифра на производот
Z4GPRVGLUH

EAN /   код

EAN /   код
8593410937889

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.