Selected image for BONATTI Amber P-24 - Женски Бразилијана Гаќи
Ново

BONATTI Amber P-24 - Женски Бразилијана Гаќи

699ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
VTNTJ1KJKS

EAN /   код

EAN /   код
ANV627JTJI
699ДЕН

Опис на производот

Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
S
Материјал
Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
VTNTJ1KJKS

EAN /   код

EAN /   код
ANV627JTJI
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.