0 thumbnail image for BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник
1 thumbnail image for BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник
2 thumbnail image for BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник
Selected image for BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник
Selected image for BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник
Selected image for BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник
Ново

BONATTI Amina P-24 - Push Up Градник

1.299ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
85B
Материјал
Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
HZNTJPPYEV

EAN /   код

EAN /   код
ANB827JM58
1.299ДЕН

Опис на производот

Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
85B
Материјал
Материјал: 84% Полиамид 16% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
HZNTJPPYEV

EAN /   код

EAN /   код
ANB827JM58
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.