0 thumbnail image for BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164
1 thumbnail image for BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164
2 thumbnail image for BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164
Selected image for BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164
Selected image for BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164
Selected image for BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164

BONATTI Едноделен костим за капење 1-23/164

1.611ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

•Материјал: 79% Полиамид 12% Метализирано влакно 9% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
4HVBT5DUZQ

EAN /   код

EAN /   код
AN0LLVQ3GE
1.611ДЕН

Опис на производот

•Материјал: 79% Полиамид 12% Метализирано влакно 9% Еластин

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
4HVBT5DUZQ

EAN /   код

EAN /   код
AN0LLVQ3GE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.