0 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210
1 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210
2 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210
Ново

BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/210

2.799ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
OKRW9I634Q

EAN /   код

EAN /   код
ANCZVG6AIS
2.799ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XL
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
OKRW9I634Q

EAN /   код

EAN /   код
ANCZVG6AIS
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.