0 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/215
1 thumbnail image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/215
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/215
Selected image for BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/215
Ново

BONATTI Едноделен Костим за Капење 1-24/215

2.899ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
1BKW9C5UNQ

EAN /   код

EAN /   код
AN48XG6LRF
2.899ДЕН

Опис на производот

82% Полиамид 18% Еластин
Собирање: ширина 0% должина0%

Спецификации

Бренд
BONATTI

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
80D
Материјал
82% Полиамид 18% Еластин

Ананас ID

Шифра на производот
1BKW9C5UNQ

EAN /   код

EAN /   код
AN48XG6LRF
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.